еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Министерството за земјоделство вработува 14 лица, плата до 33.028 денари

Агенцијата за администрација објави оглас за за вработување на 14 државни службеници во Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство.

Се бараат кандидати за раководители, советници, референти, помлади соработници…

Платите во зависност од работното место се движат до 33.028 денари.

Повеќе детали ТУКА.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Галерија+Видео) Летна колекција на SuperDry: Summer or Nothing

Редакција

(ВИДЕО) Најмалку петмина загинати во вооружен инцидент во Тексас, напаѓачот убиен

Редакција

Како детето што постојано бара адреналин, Арафат Муареми, стана директор на Управата за финансиска полиција