еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

„Можда Европа е секси ама Америка има поголеми цицки“: Твитер реакции за изјавата на Заев, дека Европа е најсексипилна дама во светот

Изјавата на премиерот Зоран Заев, дека Европа мора да остане најсексипилна дама во светот за да не мотивира да продолжиме по европскиот пат, очекувано стана хит на социјалните мрежи.

Ви пренесуваме дел од реакциите на Твитер:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Заев: Европа мора да остане најсексипилна дама во светот

Фото: Влада

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Иванов „распали“ по власта: Јас помилував за помирување, вие амнестирате за да уценувате

Никола Осило

Ексклузивни фотографии од свадбата на пратеникот и потпреседател на СДСМ, Мухамед Зекири

Редакција

Внимание: Бидете внимателни при откривање на адреса, матичен број, податоци од платежни картички… на Интернет

Редакција