еМагазин
Image default
Локално

Му ја нападнал сопругата, а потоа ги бркал по автопат

На 02-03-2019 год во 01:15 ч.  С.Г (39) од Скопје пријавил дека во нас.Илинден пред угостителски објект била физички нападната неговата сопруга М.Г(40) од Скопје од страна на С.Д. (49) од Скопје, информира МВР.

Потоа  С.Г и М.Г се качиле во своето возило и се упатиле кон автопатот, а по нив тргнале напаѓачот и неколку други лица, при што удриле во задниот дел од возилото на С.Г.

Се работи на целосно расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Му зел 1.000 евра за да му купи лекови од Бугарија, што никогаш не ги добил

Никола Осило

Украдени „БМВ“, „Ауди“ и „Мерцедес“ од автоплац во Скопје

Никола Осило

Тетовчанец си ја убил сопругата и избегал

Редакција