еМагазин
Image default
Да помогнеме

Му требаме на Бамбо, потребни се средства за операција на желудник

Младо момче треба да се оперира на желудник, а операцијата чини околу 2.500 евра.

„На Бамбо му е потребна нашата помош за да се чувствува подобро, потребно е да се направи операција на желудник. Операцијата може да ја изведе само др. Жан Митрев. Потребни се уште само околу 2.500 евра“, се вели во апелот на социјалните мрежи.

Телефонски броеви за донација нема, но има жиро сметка во Тутунска банка

НЛБ Тутунска банка

Жиро-сметка 210501718996413

Целна назнака „Од срце за Бамбо“

Донации преку Интернет

www.streamlabs.com/bambohd

PayPal: [email protected]

Донации преку мобилен телефон

www.keepme.live/x/u/bambo

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мими распродава лични предмети бидејќи не може да си дозволи здравствен преглед

Редакција

Дојчинова Андреева: 2019 година сите ја дочекавте во еуфорија, јас ја чекав во тага

Редакција

Струмичани трчаа за малата Нина да замине на лекување во САД: Како и Вие да помогнете

Редакција