еМагазин
Image default
Локално

Му удрил шише во глава во ноќен бар во Неготино

Во Полициската станица Неготино вчера во 2.20 часот Т.Н.(23) од Неготино пријавил дека во ноќен бар лоциран на улицата “Ацо Аџиилов“ бил физички нападнат од страна на Г.С.(22) од с.Тимјаник и бил удрен со стаклено шише, информира МВР.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Трагедија: Со возило на Комунална хигиена прегазил колега при собирање смет

Никола Осило

(Фото) Чисти езера и нови катчиња во Зоолошка градина во Скопје

Редакција

Физички го нападнал бидејќи сакал да паркира во кругот на Психијатарската болница во Скопје

Никола Осило