еМагазин
Image default
Да помогнеме

На 27-годишниот Мики од Велес потребна му е помош, бидејќи боледува од тумор на мозокот

На Милан Миланов – Мики (27 год.) од Велес, потребна му е наша помош за лекување на тумор на мозок.

Бидете хумани, донирајте  на жиро сметката:

210-7000006500-36 НЛБ Банка.

Наскоро се очекуваат броеви за донирање од мобилните оператори.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Потребна е помош на самохрана мајка: Борба со болест, развод, повторна бременост

Редакција

(Фото) Мајката моли за нејзината ќерка Мери: Потребна и е нашата хуманост да стане од инвалидска количка

Редакција

Гол живот на семејство во Куманово под ведро небо

Редакција