еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

На менаџментот на Витаминка лани исплатени надоместоци од 15,6 милиони денари

На членовите на органот на управување на Витаминка АД Прилеп лани им се исплатени надоместоци во висина ос 15,618 илјади денари, стои во годишниот извештај на компанијата објавен преку Македонската берза.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Кои се членовите на Одборот на директори на Витаминка

Како изгледа акционерската структура на Витаминка

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Откриена нова вакцина против туберкулоза

Редакција

„Еуромакс Ресорсес“ поднесе тужба до Управниот суд поради проектот Иловица-Штука

Редакција

Твитер ја „подбра“ Владата за имињата на институциите: „Дали Македонски брод ќе стане Национален брод?“

Никола Осило