еМагазин
Image default
Локално

На прилепчанец му го запалиле „Аудито“ во Скопје

На 11.02.2019 година во 23.40 часот во Полициската станица Кисела Вода, Д.К.(32) од Прилеп, со престој на улица „Димо Хаџи Димов“ во Скопје, пријавил дека во периодот од 23.00 до 23.20 ч. било опожарено неговото возило „Ауди“, информира МВР.

Извршен е увид.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пиштол, фантомки, ножеви откриени кај скопјанец член на „Христијанско братство“

Никола Осило

Тројца скопјани тепале двајца полицајци

Никола Осило

Двајца турски државјани со пасоши барани од Интерпол приведени на ГП Богородица

Редакција