еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

„Ова е тоа за леб немаме, чоколадо јадеме“: Надоместоците на обвинителите на СЈО хит на Твитер

Високите надоместоци на обвинителите на Специјалното јавно обвинителство (СЈО) се главна тема на социјалните мрежи.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Фетаи: Ние сме само магационери и архивари на предметите што се во фаза на истраги

„Самохрана мајка со додаток на плата од 157 илјади евра„: Твитер реакции за заработувачката на Јанева и одлуката да оди во домашен притвор

ПРИЗМА: Јанева зела 157 илјади евра за „додаток за доверливост“ и други надоместоци

Еве дел од твитовите:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Проект Среќа“ ќе помогне да ѝ се направи купатилото на баба Марица, за која упативме апел поради нејзината состојба

Редакција

Што покажаа мерењата на АЕК за нејонизирачко зрачење од 5G технологијата?

Редакција

Македонска пошта во загуба од 2,7 милиони евра

Никола Осило