еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ

Наградна игра: „Активирај NLB Pay и освој Samsung S9!“

НЛБ Банка во периодот од 05.12.2018 до 15.01.2019 година организира наградна игра за сите корисници на NLB Pay мобилниот паричник.

Наградната игра се однесува на сите нови и постоечки корисници на NLB Pay мобилната апликација.

Наградната игра е наменета за физички лица, постојни корисници на NLB Pay, како и за новите корисници кои во периодот на наградната игра ја имаат активирано NLB Pay мобилната апликација и имаат дигитализирано барем една НЛБ Mastercard картичка.

Во рамките на наградната игра ќе бидат доделени 112 дневни награди (дневно по два добитници на Bluetooth слушалки и два добитници на полнач за мобилен телефон) и 6 неделни награди – мобилен телефон Samsung S9.

Извлекувањето на наградите ќе се одвива секој работен ден а добитниците ќе бидат објавувани на www.nlb.mk.

Последното извлекување ќе биде спроведено на 16.01.2019 година.

Повеќе информации за наградната игра може да се добијат на веб страницата www.nlb.mk, во најблиската експозитура на Банката или на телефон 02/ 15 600.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Прв календар со сексапилни пожарникари од Скопје: Нека гори, има кој да гаси

Редакција

Битолска млекара ја завршува годината со едукација на своите фармери

Редакција

Повеќе нема деца во Домот за деца без родители „11 Октомври“ во Скопје

Редакција