еМагазин
Image default
Локално

Нападната 17-годишна штитеничка на домот во Тафталиџе

На 30.07.2019 година во 17,30 часот во Полициската станица Карпош К.М.(26) од Скопје пријавила дека истиот ден околу 12,30 часот во просториите на ЈЗУ – Згрижување на деца со воспитно социјални проблеми ОЕ Тафталиџе, 17-годишна штитеничка на установата по претходна расправија била физички нападната од М.Н.(18), информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тепачка на Кејот во Охрид за паркинг место

Никола Осило

Кривична пријава за гостиварец кој му се заканувал на полицаец преку Фејсбук

Никола Осило

Автомобил удрил во три малолетни девојчиња во скопски Чаир

Редакција