еМагазин
Image default
Локално

Напaдната жена на „Водњанска“

На 27.11.2019 во 20.00 часот во СВР Скопје, М.С.М.(74) од Скопје пријавила дека околу 15.45 часот на ул.„Водњанска“, по претходна расправија, била физички нападната од едно лице, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Рудар од „Саса“ се здобил со лесна телесна повреда

Редакција

Мигрант од Пакистан починал по удар од воз кај Демир Капија

Редакција

Кривични пријави против шест лица кои опустошиле борова шума во беровско

Никола Осило