еМагазин
Image default
Локално

Нападнал две момчиња пред угостителски објект во Скопје

На 23.09.2019 во 23.20 часот во СВР Скопје, Ц.Д.(51) од Скопје пријавил дека околу 23.05 часот пред угостителски објект на ул.„11-ти Октомври“, неговиот 17-годишен син и Д.Т.(18), и двајцата од Скопје, биле физички нападнати од едно лице, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Притвор за работникот што си го уби газдата Холанѓанец

Редакција

Скопјанец и неговите три малолетни деца повредени откако им се срушила терасата

Никола Осило

Фотографии од личен профил на Фејсбук користел за креирање лажни профили

Никола Осило