еМагазин
Image default
Локално

Нарушени семејни односи причина за физички напад пред казино во Скопје

На 09.09.2019 околу 04,50 часот во Полициска станица Чаир, Р.Ѓ.(34) од Скопје, пријавила дека истиот ден околу 04,15 часот пред казино на улица,,Нов живот’’ физички бил нападнат нејзиниот син од Ф.Р.(27) од Скопје, информира МВР.

Причина за физичкиот напад биле нарушени семејни односи.Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вработен олеснил казино во Гостивар

Никола Осило

Скопјанец со „Југо“ удрил во 11-годишно девојче

Кобна сеча во Брајчино: Скопјанец почина при удар на дрво во глава

Никола Осило