еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

„Нас не ни треба коронавирус. Ние си ги имаме политичките партии„: Твитер реакции

Опасноста од ширењето на коронавирусот во Македонија, мерките на власта за превенција, но и бројните недостатоци во државата за да се справи со вирусот, се топ теми на социјалните мрежи.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Може ли корона вирусот да ги „инфицира“ изборите?

Изолациски центри за сомнителни случаи од корона вирус ќе има и во Велес и Гостивар, ќе ги обезбедува полиција

Еве дел од твитовите:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Превенција од коронавирусот: Маски за еднократна употреба, кои се најевтини, НЕМА

Како да се заштитите од корона вирусот: АПЕЛ за целосно почитување на превентивните мерки

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Македонско сценарио ја тресе Албанија: Објавени прислушувани разговори меѓу Еди Рама и мафијата

Никола Осило

Сара Џесика Паркер за „Медена земја“: Никогаш нема да ја заборавам Атиџе

Редакција

(Фото) Будва – бисерот на Јадранот една од најпопуларните летни дестинации оваа година!

Никола Осило