еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

“Не е дома Орце, кај баба му е„: Твитер „врие“ од шеги за снимката на која Боки 13 зема пари од Камчев

Аудио и видео снимките кои ги објави италијанскиот весник La Verità, на кои се гледа како осомничените за случајот „Рекет“, Бојан Јовановски (Боки 13) и Зоран Милески (Зоки Кичеец), земаат пари од бизнисменот Орце Камчев предизвикаа море од реакции на социјалните мрежи.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Новинарот кој објавува материјали за „Рекет“ се сликал со Иванов, еми Боки со кој се не се сликаше

(ВИДЕО) Нова „бомба“ од “Ла Верита“: Катица наводно му вели на Камчев дека се ќе биде ОК

Видеото со Боки 13, Кичеец и Камчев руши рекорди, има над половина милион прегледи

Нов сомнеж за инволираноста на Катица Јанева во „Рекет“ по снимката на која Боки 13 зема пари од Камчев

Еве дел од твитовите:

Фото: La Verità

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Министерството за правда на привремени вработувања ќе потроши 1,4 милиони денари

Никола Осило

„Остана уште на Бонева да и се исплатат патни трошоци, унапред за 2019“: Твитер за долгот кон лозарите и отписот на долгови за струјата

Редакција

„Бугарите викаат Гоце Делчев бугарски пасош имал“: Твитер реакции за Захариева

Редакција