еМагазин
Image default
Локално

Неколку лица тепале малолетник на „Партизанска“

На 02.04.2019 во 16.00 часот во СВР Скопје е пријавено дека 16-годишно момче од Скопје било физички нападнато од неколку лица околу 14.00 на булевар „Партизански одреди“, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Гори нискостеблеста шума во липковско и кумановско на тешко пристапен терен

Никола Осило

(Фото) Кој му ја искрши опашката на „Бикот“ на улица Македонија

Редакција

Изгореа 7.500 лозници во Вевчани

Никола Осило