еМагазин
Image default
Локално

Неколку женски лица тепале девојка пред ноќен клуб во центарот на Скопје

На 14.04.2019 година во 12.00 часот во Полициската станица Центар, Т.С.(19) од Република Србија, со живеалиште во Скопје, пријавила дека истиот ден околу 03.30 часот пред ноќен клуб на улица „Димитрие Чуповски“ била физички нападната од неколку женски лица, информира МВР.

Се работи на целосно расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

На дело фатени разбојниците кои направија серија грабежи со лажен пиштол-запалка

Никола Осило

Прилепчанец ограбен среде бел ден: Со солзавец му зеле 8,8 милиони денари

Никола Осило

Филмска бркотница во Скопје: Украл „БМВ Х5“ и ги нападнал полицајците кои го фатиле

Никола Осило