еМагазин
Image default
Локално

Неколкумина тепале двајца малолетници на „Илинденска“ во Скопје

На 07.10.2019 во 02.00 часот во СВР Скопје, Д.А.(50) и Н.Г.(45), двајцата од с.Шишево, скопско, пријавиле дека на 05.10.2019 во 23.55 часот на булевар ,,Илинден’’, по претходна расправија, физички биле нападнати нивните малолетни деца на возраст од 14 и 16 години од неколку лица, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Исчезна скопјанец со психички проблеми

Никола Осило

Со „Опел Астра“ удрил пешак во Скопје

Никола Осило

На лажен адвокат му платила 26.900 евра

Никола Осило