еМагазин
Image default
Локално

Неколкумина тепале скопјанец пред угостителски објект на „Партизанска“

На 01.12.2019 во 05.00 часот во СВР Скопје, Н.Б.(26) од Скопје пријавил дека околу 02.30 часот пред угостителски објект на ул.„Партизански одреди“ бил физички нападнат од неколку лица, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Со закана со пиштол ограбена обложувалница во Битола

Никола Осило

(Видео/фото) 70.000 посни сарми, 200 килограми грав и 350 килограми риба на заедничката трпеза за Свети Никола во Прилеп

Редакција

Мотоциклист почина во судар со „Ауди“

Никола Осило