еМагазин
Image default
Локално

Неколкумина тепале скопјанка на улица

На 08.10.2019 во 20.40 часот во СВР Скопје, И.Н.(30) од Скопје пријавила дека во 20.10 часот на ул.„Методија Андонов Ченто’’ во Скопје била физички нападната од неколку лица, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Скопјанец со „БМВ“ удрил во канделабра: Тешко повредена 16-годишна сопатничка

Никола Осило

Фотографии од личен профил на Фејсбук користел за креирање лажни профили

Никола Осило

(Видео) Кров падна во тоалетите на студентскиот дом Стив Наумов, среќа што нема повредени

Никола Осило