еМагазин
Image default
Е-излог ТОП СТОРИИ

Немаш што да облечеш? Купи си онлајн на Fashion group

Групацијата Fashion group и македониот топ модел Катарина Ивановска започнаа соработка на најновиот проект наменет за сите наши ценети онлајн потрошувачи.

Заштедете време, изберете еден од врвните брендови и искористете ги поволностите од онлајн пазарувањето. Ние ќе се погрижиме избраниот производ лично да го спакуваме во новите брендирани кутии, бидејќи секој наш потрошувач е посебен.

Новите кутии за пакување на производи имаат вредна порака „Because your E- SPECIAL“.

Неизмерлива е благодарноста за вашата доверба при изборот на нашата онлајн Fashion group продавница и селекцијата на еден од нашите познати брендови со врвен квалитет.

Доколку имате потешкотии при избор на вашата облека, модни додатоци, чевли, патики, или високи потпетици само треба да кликнете на нашата веб страница: e-shop.fashiongroup.com.mk, да изберете што посакувате и да направите нарачка.

Ние ќе се погрижиме вашиот производ да биде навремено пристигнат на бараната адреса, а за возврат ќе ви понудиме едно уникатно шопинг искуство преку новите брендирани кутии и картички за благодарност.

Катарина Ивановска ја избра својата најголема онлајн продавница, а Вие?

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Притвор за Цветков и Делев, куќен притвор за Спасеновски, за Димовски дополнително ќе се одлучува

Редакција

Каков имот пријавил наследникот на Вангеловски, Фаик Арслани, новиот в.д. претседател на Врховниот суд

Редакција

Молиме Бога да не се стемни и да дувне ветер: Воздухот во Карпош и вечерва смрди и пече

Редакција