еМагазин
Image default
Локално

Несекојдневен случај: Ја нападнала сопругата на колега од работа

На 24.10.2018 година во 15.00 часот во Полициската станица Центар, С.Ј.(34) од Скопје пријавила дека истиот ден околу 10.00 часот во канцеларија на приватна фирма, додека била на работното место, физички била нападната од лицето М.Б.Ј., сопруга на  нејзин колега, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Приведен скопјанец кој нападнал полицајци во центарот на градот

Никола Осило

Се обидел да раздвои малолетници во тепачка, па го расекле со нож

Редакција

Детален преглед: Поради снегот скратени повеќе автобуски линии на ЈСП

Никола Осило