еМагазин
Image default
Локално

Несекојдневен случај: Со „ауди“ влетал во парфимерија 

Неготинец, вчера со „ауди 3“ влетал во излогот од неготинска парфимерија. Повредени нема, причинета е само материјална штета. Оваа информација, денеска ја потврди Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес.

Тој појасни дека сообраќајната незгода се случила на улицата „Маршал Тито” во Неготино.

Бил извршен увид на лице место.

МИА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Хаос на скопските улици: МВР за шест часа казни 49 мотоциклисти

Никола Осило

Скопјанец скокнал да плива од карпите во Матка, завршил во клиника

Никола Осило

(Галерија) Свечено доделени наградите на Општина Штип: Наградени Ангелов, Наков, Азески

Редакција