еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Нови вработувања во ФЗОМ, плата до 31.341 денари

Фондот за здравствено осигурување објави оглас за вработување на тројца јавни службеници.

Се бара соработник за договори со здравствени установи, раководител на подрачна служба во Струмица и раководител на подрачна служба во Штип.

Платите се движат до 31.341 денари.

Повеќе детали ОВДЕ.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Фондот за здравствено осигурување вработува 81 лице, плата до 27.480 денари

Фондот за здравствено осигурување вработува, плата до 32.835 денари

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Римес МС Гроуп“ го доби тендерот на Министерство за одбрана за набавка на месо вреден 217.000 евра

Никола Осило

Кој е „предавникот“ во ВМРО ДПМНЕ?

Редакција

Димитров на „Прашај го министерот“ ќе одговара на директни прашања од граѓаните

Редакција