еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Нови вработувања во М-НАВ, плата до 56.485 денари

Акционерското друштво за давање услуги во воздохопловната навигација, М-НАВ, објави оглас за седум работни места, на неопределено време.

Се бараат обезбедувачи, советник, извршител…

Највисоката плата за позициите е 56.485 денари.

Целиот оглас ОВДЕ.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Детален преглед: Колку луѓе биле прислушувани лани по барање на Јавното обвинителство

Никола Осило

„Факом“ неколкукратно ја зголеми добивката

Никола Осило

„Жито Полог“ оствари загуба

Никола Осило