еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

„Нудам 5.000 евра на било кој од СЈО да ги поапси сите “: Твитер за приведувањето на Катица Јанева за „Рекет“

По вчерашното приведување на специјалната обвинителка Катица Јанева за случајот „Рекет“ на Јавното обвинителство има бројни реакции на социјалните мрежи.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Со полициска придружба Катица Јанева ќе оди на погреб на мајка и во Гевгелија

Катица го продаде СЈО и правдата за мебел?

(ВИДЕО) А1он: Пред да биде приведена, Јанева била со синот

(ВИДЕО) Запленет мебел од куќата на Катица Јанева

Еве дел од твитовите:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Светски лидери му одадоа почит на Жак Ширак: Со „Марсељезата“ испратен експретседателот на Франција

Никола Осило

Туск до Пендаровски: Не сите земји членки на ЕУ се подготвени за одлука за датум наредните денови

Редакција

Минчо Јорданов сведочеше во „Шпион“: Со Божиновски соработував и потоа ме уценуваше

Никола Осило