еМагазин
Image default
Македонија ТОП СТОРИИ

Од Будимпешта „експлодира“ нова „бомба“

Корисникот под псевдонимот „Илија Громовник“ на руската социјална мрежа „ВКонтакте“ објави нова “бомба“ во која наводно се слуша гласот на актуелен пратеник.

Интересно е дека на неговиот профил стои дека моментална локација му е Будимпешта, а најавува и нови „бомби“.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Ќе има ли нови „бомби„?

(АУДИО) На You tube има уште две нови „бомби„

(АУДИО) „Експлодирааа“ нови „бомби“ со Црвенковски, Спасовски, Фрчковски, Јанкулоска…

Заев за новите „бомби“: Тие се дел од материјалите што ги предадов на СЈО

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Допрва претстои „тешкото“ меѓу Македонија и Бугарија: Се уште не се чепнати Илинден и Втората светска војна

Никола Осило

Твитер „полуде“: „Најубаво ќе биде ДУИ да ги заштитиме во УНЕСКО, секако никој ништо не им може“

Никола Осило

Твитер го „подбра“ Кирацовски, за изјавата дека вработувањето на дедо му не е „ништо особено„

Редакција