еМагазин
Image default
Локално

Од утре намалени цени на ски-билетите на Попова Шапка

Ски-центарот „Попова Шапка“ од утре ги намалува цените на ски-билетите, информираат од ЕЛЕМ ТУРС.

Билетите ќе се продаваат по нови цени: дневен билет – 800 денари, полудневен билет – 500 денари, детски билет – 400 денари и билет за ноќно скијање – 400 денари.

„Чистиот воздух, сончевите денови и снегот кој го има во изобилство, се идеални услови за посета на Ски-центарот „Попова Шапка““, велат од ЕЛЕМ ТУРС.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Цариник од Табановце му украл на Србин 1.000 франци од паричник

Никола Осило

Го тепале двајца на булевар во Скопје

Никола Осило

Физички напад врз татко и син во Скопје

Никола Осило