еМагазин
Image default
ЖИВОТ

Од утре започнува распродажба во „Рамстор мол“

Дали сте спремни за голем и незаборевен шопинг? Од 05 до 11 февруари само во Рамстор Мол започнува добро познатото шопинг лудило „Garage Sale“. Настанот кој со нетрпение го очекувате сите, традиционално после новогодишните празници.

„Од 05 до 11 февруари правиме чистка, вадиме се надвор. Сезоната на нови работи, нека започне од обнова на вашиот гардеробер и тоа по супер цени до 70 проценти попуст.

Како и секогаш на Garage Sale покрај добриот шопинг ќе може да уживате во пријатната атмосфера што ја нуди Рамстор Мол.

Garage Sale е настан кој секој од вас со нетрпение го очекува и привлекува многу посетители, а за тоа покажуваат рекродните бројки на посетеност во Рамстор Мол. Затоа од 05 до 11 февруари, не правете ништо друго освен шопинг во Рамстор Мол,“ велат од компанијата.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Законот за спречување и заштита од дискриминација ќе биде изгласан во Собранието до средината на март

Редакција

Стравот беше присутен цело време, но знаевме дека Алеа е во сигурни раце

Никола Осило

(Фото) Премиерот Заев со сопругата на божествена литургија во црквата „Свети Леонтиј“ во Водоча

Никола Осило