еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

“Охриѓани багер дан требит?“: Охрид, УНЕСКО и дивоградбите топ тема на Твитер

На социјалните мрежи не стивнуваат реакциите за дивоградбата на советникот на ДУИ, Нефи Усеини во Охрид, но и за тоа дека нема никакви реакции од страна на институциите, во време кога отсранувањето на дивоградбите се еден од условите за да нашиот туристички бисер не заврши на листата на загрозени подрачја на УНЕСКО.

Еве дел од твитовите:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Експлицитна содржина): Зачестена појава на домашни македонски порно клипови на интернет

Никола Осило

Град Скопје ќе потроши 32.500 евра на ручеци и вечери во познати скопски ресторани

Никола Осило

Трамп предлага инјектирање дезинфекциски средства како лек за коронавирусот, лекарите шокирани

Редакција