еМагазин
Image default
Локално

Опожарено „БМВ“ во Скопје, покрај него настрада и „Фиат Пунто“

На 27.02.2019 околу 02 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул. „Тодор Циповски Мерџан“ било опожарено возилото „БМВ“, сопственост на М.Ј.(26) од Скопје, а огнот г зафатил и возилото „Фиат Пунто“, сопственост на Т.М.(38) од Скопје, информира МВР.

Извршен е увид.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Тетовка пријавила дека ја уценувал и физички ја нападнал полицаец со кого порано била во врска

Редакција

Драма во продавница во Маџари: Разбојник ја нападнал продавачката

Никола Осило

Со нож нападнат малолетник од Арачиново додека чекал автобус

Редакција