еМагазин
Image default
Бизнис

Општина Кисела Вода вработува шест лица, плата до 24.451 денари

Агенцијата за администрација објави оглас за вработување на шест државни службеници во Општина Кисела Вода.

Се бараат кандидати за соработници, помлади соработници, референти и виши референти.

Платите во зависност од работното место се движат до 24.451 денари.

Повеќе детали ТУКА.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

ЈП „Паркови и зеленило“ вработува шест лица, плата до 22.908 денари

Општина Кавадарци вработува 16 лица, плата до 37.631 денари

Регулаторната комисија за енергетика вработува шест лица, плата до 53.413 денари

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Анѓушев: Работам согласно Уставот и законите

Редакција

Раст на прометот на Македонската берза

Никола Осило

„Благој Ѓорев“ неколкукратно ја зголеми добивката

Никола Осило