еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Општина Охрид вработува десет лица, плата до 33.420 денари

Агенцијата за администрација објави оглас за вработување на 10 државни службеници во Општина Охрид.

Се бараат кандидати за раководители, советник, помлади соработници, виш референт…

Платите во завиност од работното место се движат до 33.420 денари.

Повеќе детали ТУКА.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Општина Карпош вработува 10 лица, плата до 29.694 денари

Општина Карпош вработува 10 лица, плата до 29.694 денари

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВИДЕО) Не чувствува вина: Јанева била повикана како сведок за “Рекет“

Редакција

Несекојдневен случај: МВР кривично гони директор на фирма што не плаќал за прекувремена работа

Никола Осило

Каков имот пријавил Ѓонул Бајрактар, наследникот на Мизрахи

Редакција