еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Општина Струга вработува 30 лица, плата до 30.076 денари

Агенцијата за администрација објави оглас за вработување на 30 државни службеници во Општина Струга.

Се бараат кандидати за раководители, соработници, помлади соработници, виши референти…

Платите во зависност од работното место се движат до 30.076 денари.

Повеќе детали ТУКА.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Браво: Доставени првите 300 заштитни маски со визири за медицинските работници

Редакција

Твитер „полуде“ за тендерот во АЕК: „Го срушивме режимот со пенкало со циркони!“

Никола Осило

(Видео) Кој е Спасовски приватно: Лесно избувлив, но истраен

Редакција