еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

Основниот суд Гостивар распиша тендер за набавка на лимузина

Основниот суд Гостивар распиша тендер за набавка на ново патничко моторно возило – лимузина.

Критериум за доделување на договорот е најниската цена.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Основниот суд Охрид распиша тендер за набавка на лимузина

Основниот суд Прилеп распиша тендер за набавка на лимузина

Управниот суд распиша тендер за набавка на лимузина од 1,6 милиони денари

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Студентите од Филмската академија во Охрид без настава, најавуваат тужби за Министерството за образование

Редакција

Ќе се менуваат ли и капаците на шахтите со ѕвездата од Вергина (Кутлеш), согласно Договорот од Преспа

Редакција

ВМРО-ДПМНЕ ги тераше пензионерите на скијање, СДСМ допрва да отвораат мејлови

Никола Осило