еМагазин
Image default
ЖИВОТ

Паричката во фамилијата Заеви, кај Зорица

Паричката во фамилијата на поранешниот премиер и лидер на СДСМ, Зоран Заев, се паднала кај неговата сопруга Зорица.

Тие двајцата вчера традционално за Божик го посетија манастирот во Водоча.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Паричката кај Ременски

Ќе има ли среќа како технички премиер: Паричката паднала кај Спасовски

Мицкоски честиташе Божиќ: Бадниковата паричка паднала кај сопругата

Паричката кај претседателот Стево Пендаровски: „Не беше наместено“

Фото: СДСМ

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Од денеска почнува есента, првиот ден со дожд и ретки грмежи

Редакција

(Фото) Каде е и што прави познатата манекенка и лото-девојка Натали Грубовиќ

Редакција

(Галерија) Заев, Иванов, Мицкоски, Анѓушев, Османи на божикна полноќна света литургија

Редакција