еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

Паричката во семејството на Заев се паднала во делот на работата

Паричката во семејството на премиерот Зоран Заев, се паднала во делот за работа и работните ангажмани, велат од Владата.

За време на божикните празници Заев е со семејството во родната Струмица.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Кај кого се падна паричката во семејствата на Шекеринска, Филипче, Дескоска, Анѓушев…

(Фото) Премиерот Заев со сопругата на божествена литургија во црквата „Свети Леонтиј“ во Водоча

Шеста година по ред паричката кај Мицкоски

Фото: Влада

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Ако Французите го видат Скопје 2014, ќе ја одбијат помошта за реставрирање„: Твитер за помошта од Македонија за Нотр-Дам

Редакција

Еден убиен и еден ранет во пресметка со пиштол во Шишево

Никола Осило

Избравме претседател, папата си замина, сега фатете се за метлата и убаво да сметете

Редакција