еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

„Павле Богоевски напусти кучу Великог брата“: Твитер реакции за оставката

Официјалната оставка на пратеникот Павле Богоевски, кој е еден од омилените функционери на твитерџиите е една од главните теми денеска и на Твитер.

Ви пренесуваме дел од реакциите:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Кој е Александар Филиповски кој доаѓа на местото на Павле Богоевски

Павле Богоевски се мисли дали една година да зема апанажа од 63.000 денари месечно

Богоевски повеќе не е пратеник

Фото: Фејсбук/Богоевски

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мицкоски: Специјалци упаднале во домовите на активисти и подржувачи на ВМРО ДПМНЕ, вршеле претрес и во детска соба

Редакција

„Еве лабаво со швалерката, од кога изиграв оро за „семејните вредности“: Твитер реакции за Парадата на гордоста и Маршот на гордоста

Редакција

(Фото) Вработени во американската амбасада учеа како се прави ајвар

Никола Осило