еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

„Пендаровски збори, позади бина жолто комбе!!! МВР алооо„: Твитер „прегреа„

Не стивнуваат реакциите во јавноста и на социјалните мрежи за изјавата на претседателскиот кандидат на СДСМ и ДУИ, Стево Пендаровски дека го следеле тајни служби.

Премиерот Зоран Заев вели дека го сликале за да се докаже каква кола всушност вози, а Пендаровски случајот го пријавил во МВР и е убеден дека го следат.

Ви пренесуваме дел од реакциите на Твитер:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Стево е безбеден, го сликале заради колата, вели Заев, Пендаровски убеден дека го следат

Пендаровски пријавил во МВР дека е следен

Фото: СДСМ

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

еМагазин во Дебар: Дебарчани убедени дека Груевски избегал од овде

Редакција

Димитров на „Прашај го министерот“ ќе одговара на директни прашања од граѓаните

Редакција

(Галерија) Пантелис Григори: Trip to sail е уникатна платформа за вашиот одмор да едрите во Грција

Редакција