еМагазин
Image default
Убава приказна

„ПерпетууМобиле клининг“ – компанија за оддржување хигиена и чистење станбен и деловeн простор

„ПерпетууМобиле“ е компанија со докажен квалитет веќе 25 години присутна на пазарот во дејноста транспорт на пари и обезбедување.

Нов предизвик на оваа компанија е што стана дел од дејноста за хигиена и чистење деловен и станбен простор.

Континуитетот во постојаното одржување хигиена во деловните и во станбените простори е од голема важност за секој правен субјект или за физичко лице.

Беспрекорната и чиста средина се клучен елемент за здравјето на една индивидуа, како и задолжителна средина за нормална работна атмосфера.

Без да Ве загрижува обемот и интензитетот на обврските околу чистењето или одржувањето на хигиената на високо ниво, дозволете професионалци да ја преземат одговорноста во тој сегмент во свои раце.

Ангажирајки професионална компанија заштедувате време, средства, а добивате квалитетна услуга со лиценцирани средства, производи и опрема, воедно сите услуги се приспособливи на вашите потреби.

Со својата менаџерска, техничко-технолошка и кадровска структура на високо квалификувани хигиеничари од секаков профил, компанијата „ПерпетууМобиле“ е максимално подготвена да одговори на сите предизвици од областа на хигиената и тоа:

-секојдневно одржување хигиена

-неделно одржување хигиена

-генерано чистење станбен и деловен простор

-генерално чистење станбен и деловен простор по градежен зафат

-машинско чистење подни површини

-чистење фасада

-чистење достапни и недостапни прозорци.

За дополнителни информации можете да ги посетите на социјалните мрежи: facebook.com/PerpetuuMobile, instagram.com/perpetuumobile.mk, веб страница perpetuumobile.mk или да ги побарате на нивниот телефон 02/ 520 4444.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Млади успешни претприемачи од Македонија: Основачите на CodeWell со награда во Варшава

Редакција

МАИВП: Без денар од државата отворија работни места, си го остварија сонот и влегоа во Европа

Силвана Жежова

(Фото) Елена Лука одбележува 10-годишен јубилеј со промоција на колекцијата „Х“ на Модната недела во Софија

Редакција