еМагазин
Image default
Локално

Пет лица тепале 16-годишна девојка од Скопје

На 24.10.2018 година во 21.30 часот во Полициската станица Гази Баба, Е.Б. од Скопје пријавила дека истиот ден околу 20.00 часот на улица „Сава Михајлов“ нејзината 16-годишна ќерка била физички нападната од пет непознати женски и машки лица, информира МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото на денот: Срна се прошета на првиот снег во Националниот парк Пелистер

Никола Осило

Несекојдневен случај во Куманово: Двајца синови сакале да му „здиплат“ на таткото 13.800 евра

Никола Осило

Изменет сообраќаен режим за време на „Бела ноќ“

Никола Осило