еМагазин
Image default
Локално

Петорица се тепале во средно училиште во скопско

На 17.04.2019 година во 09,45 часот во СВР-Скопје М.Н.(18) од с.Грчец-скопско пријавил дека истиот ден околу 08,15 часот на булеварот “Александар Македонски“ во кругот на средно училиште тој и неговиот брат С.Н.(18) биле физички нападнати од нивен соученик И.М. и уште две други лица, информира МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лажна вест е дека имало обид за киднапирање дете во центарот на Куманово

Редакција

Тешко се повредил откако паднал од зграда во Гостивар

Никола Осило

Се тепале на улица поради нерасчистени долгови

Никола Осило