еМагазин
Image default
Да помогнеме

Петти ден ни трага ни глас од Марија Брзакова од Босилово, полицијата трага со кучиња

Петти ден нема ниту трага, ниту глас од 28 годишната Марија Брзакова од Босилово која исчезна на 18 јануари во раните утрински часови, пренесува strumicadenes.mk.

Како што известувааат од струмичката полиција за „Струмица денес“, полицијата по Марија трага неуморно со голем број на полициски службеници со користење на службени кучиња трагачи.

Секој што има каква било информација нека се јави на 070 447 338.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Три дена не се појавила дома, се бара 28-годишната Марија Брзакова

Фото: Струмица денес

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Апел за помош: Исчезна жител на Тафталиџе кој боледува од Алцхајмер

Никола Осило

Да ги нахраниме гладните: Црвен Крст ќе собира донации на храна пред хотел „Мериот“

Редакција

Се собираат средства за лекување на младиот Амир Зулбехари од Тетово

Редакција