еМагазин
Image default
Забава

Пинк донира милион долари за борба против корона вирусот откако се излечила од болеста

Пејачката Пинк и нејзиниот тригодишен син успешно го прележеле корона вирусот, објави Си-ен-ен.

По неколкунеделната изолација нивните тестови пред неколку дена покажале дека ја немаат убиствената инфекција.

Таа порача дека тестовите за корона вирусот мора да станат подостапни и дека ќе донира милион долари за борбата против пандемијата.

Фото: The National

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Лила Филиповска покажа дека „држи“ секси-задник

Никола Осило

Панчев и Начевски судии, ДНК, Лозано, Весна Бејби и Сара Мејс натпреварувачи: „Седи си дома Талент шоу“ во „Еден на Еден“

Редакција

(Фото) Зоолошката градина му посака добредојде на белиот лав – убавецот Чака

Редакција