еМагазин
Image default
Забава ТОП СТОРИИ

Почина актерот Лук Пери или Дилан од серијата „Беверли хилс“, по кој сите бевме „луди“

Актерот Лук Пери или попознат како Дилан според улогата во култната серија „Беверли Хилс 90210“ почина на 52-годишна возраст, по мозочниот удар кој го добил пред пет дена.

Пери починал во болница, а на 27 февруари бил хоспитализиран со Итна медицинска помош.

Тој исто така играше во серијата „The Riverdale“.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

За Турција остануваме Македонија

Редакција

„Јас стварно незнам зошто се уште сме држава, а не нечиј протекторат„: Твитер реакции за одложеното заминување на Сеад Кочан во затвор

Редакција

„Декра Арбеит“ го доби тендерот на Град Скопје за привремени вработувања „тежок“ 74.000 евра

Никола Осило