еМагазин
Image default
Локално

Почина тригодишно девојче во Струга

Тригодишно девојче починато вчера било донесено во Медицинскиот центар во Струга. СВР Охрид денеска соопшти дека во 10 часот и 20 минути од болницата пријавиле дека А.Ј. (25) од Шведска го однела починатото девојче.

Според информацијата на телото на девојчето немало траги на насилство. По наредба на Јавен обвинител телото е дадено на обдукција.

МИА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Пожар во „форд мондео“ на скопјанец

Никола Осило

Прилепчанка почина во пожар

Никола Осило

Гостиварка си го бара сопругот

Никола Осило