еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

„Почивај во мир Туфи. Спиј мирно Билјана“: Реакции на Твитер за смртта на актерката Беличанец

Смртта на актерката Билјана Беличанец, предизвика лавина од реакции во јавноста и на социјалните мрежи.

Ви пренесуваме дел од реакциите на Твитер:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

„Најдобрата“: Калиопи, Џамбазов, Зафирчев, Петрушевска… се простуваат од актерката Беличанец

Детали од Обвинителството за смртта на актерката Беличанец

Актерката Билјана Беличанец, мајка на две деца, мртва ја пронашол нејзиниот сопруг

Актерката и поранешна градоначалничка Билјана Беличанец пронајдена мртва

Фото: ВМРО-ДПМНЕ

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Владата си гази на програмата: Праведниот данок преку ноќ стана неправеден во корист на богатите

Никола Осило

Вкупно 70 заразени од корона вирусот: Жената од Дебар е во критична состојба

Редакција

Вкупната бројка 1.117: Регистрирани 36 нови заболени од корона вирусот, 22 во Скопје

Редакција