еМагазин
Image default
Локално

Полицијата го пронајде малолетникот кој избега од дома по семејна расправија

На 22.07.2019 околу 22.00 часот на ул.„Народни Херои“ во Скопје, полициски службеници го пронашле малолетникот за кој на 20.07.2019 неговата мајка Н.В.(36) од Скопје пријави дека се оддалечил од домот по семејна расправија, информира МВР.

Тој бил предаден на неговата мајка.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ловел диви свињи, погодил двајца другари-ловџии

Никола Осило

Три години затвор за обвинетата за сообраќајката во која загина 13-годишен велосипедист

Редакција

Грозморен случај во Скопје: Ја силувал малолетната ќерка

Никола Осило