еМагазин
Image default
НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

„После настапот на Мадона, XXL седат дома и викаат: „Фаул„: Твитер реакции за настапот на поп кралицата на Евровизија

Разочарувачки настап на поп кралицата Мадона (60) во финалето на Евровизија во Тел Авив, Израел.

Освен за Тамара, македонските твитерџии најмногу твитеа токму за нејзе.

Ви пренесуваме дел од реакциите:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Како гласаше публиката на Евровизија: Од кој доби најмногу гласови Тамара

(ВИДЕО) Мадона разочара на Евровизија

“СЈО да го преслуша телевоутингот„: Твитер за историскиот успех на Тамара на Евровизија

(ВИДЕО) Најдобар пласман на Македонија на Евровизија: Тамара осма, победи Холандија

Фото: Eurovision Song Contest

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Дора Попова Узунoвски: Читателите не се само обична публика од која треба да се земе восхитот и нивното обожавање

Редакција

„Тежок тендер“: Водостопанство на Македонија набавува 15 возила

Никола Осило

“Не е дома Орце, кај баба му е„: Твитер „врие“ од шеги за снимката на која Боки 13 зема пари од Камчев

Редакција